Stipendia

Chceš se stát lékařem? Doopravdy? Pustíš se do přípravy a uděláš vše proto, aby tě přijali na vysněnou lékařskou fakultu?

Pak Tě v tom podpoříme!

MEDIKTOP spouští nový stipendijní program pro nadané studenty. Každoročně umožní třem vybraným výjimečným uchazečům absolvovat celoroční přípravný kurz MEDIKTOP včetně přípravy na pohovory zcela ZDARMA.

Jak se ucházet o stipendium?

Zašli nám motivační dopis v maximálním rozsahu 1 normostrany A4, kde nám řekneš proč se chceš stát lékařem a proč bychom měli vybrat právě Tebe. V hlavičce motivačního dopisu uveď své celé jméno, střední školu/gymnázium, a e-mailový kontakt. Motivační dopis ani jméno a kontaktní údaje uchazeče o stipendium nebude nikde zveřejněno.

Motivační dopisy zasílejte na e-mail stipendium@mediktop.cz. Uzávěrka pro zaslání motivačního dopisu je 31. května 2024. V průběhu června 2024 vybereme tři nejlepší uchazeče, kteří získají celoroční přípravný kurz MEDIKTOP na školní rok 2024/25 zdarma. Uchazeči budou informováni e-mailem a budou si moci vybrat skupinu celoročního kurzu (M1, M2 nebo Flexikurz).

Stipendia jsou otevřená studentům z České republiky a ze Slovenska. Motivační dopis může být zaslán v českém nebo slovenském jazyce.