Co u nás najdeš?

Vítáme Tě na našich stránkách. Jsme rádi, že jsi nás poctil/a svou návštěvou. Pokud jsi odhodlaný/á vydat se na cestu plnou výzev a začít studovat medicínu, jsi tu správně. Nečekej, že to bude jednoduchý. Bude to vyžadovat velké nasazení, spoustu odříkání a vysokou míru koncentrace. Pokud jsi došel/došla sem, nejspíš to myslíš vážně. Základem pro úspěch je Tvé nadšení pro daný obor a vůle na sobě neustále pracovat.  Připrav se na pořádnou dřinu. Ale jak se říká, kdyby to bylo jednoduchý, dělal by to každý. 

Jak říkával Tomáš Baťa:

„Ničeho jsem nenabyl lehce, každá věc mě stála nejtvrdší práci. Nehledejte lehké cesty. Ty hledá tolik lidí, že se po nich nedá přijít nikam.“

Naše přípravné kurzy MEDIKTOP mají hlavní cíl, a to dostat Tě  na Tvou vysněnou lékařskou fakultu. Absolventi našich kurzů patří každoročně mezi ty nejúspěšnější uchazeče na lékařské fakulty. Pozitivní zpětná vazba a úspěchy našich studentů je tím hlavním důvodem, proč v pořádání našich přípravných kurzů každým rokem pokračujeme.

Kurzy jsou vedeny tak, aby studenti neztráceli motivaci a příprava na přijímačky je bavila. Rádi tímto způsobem připravíme na přijímačky i Tebe. Bez Tvé spolupráce to ale nepůjde.  Bude to vyžadovat pravidelnou úcast na našich lekcích, opakování učiva doma ve volném čase, neustálá snaha se zlepšovat, pravidelně se testovat na našem on-line  trenažéru, kde budeš mít možnost procvičovat si modelové otázky. Zároveň Tě čeká speciální trénink, který Ti změní život. Nejen, že Tě připraví na přijímací pohovor ať už na 2.LF nebo 3.LF, ale získáš dovednosti, které budeš moci uplatnit u jakékoliv ústní zkoušky na ať už třeba u maturity nebo později na vysoké škole, naučíš se základní dovednosti k diskuzi na různá medicínská/společenská témata, natrénuješ si veřejný projev, budeš si umět obhájit svůj názor a zároveň se nebudeš bát vyjádřit se ke kontroverzním tématům, která se často u přijímacích pohovorů probírají. Klíčem k úspěchu je kvalitní příprava a současně nebát se být sám sebou. Naším cílem je, aby absolventi kurzu MEDIKTOP zvládli přijímačky levou zadní. Během kurzu vyučujeme mimo jiné různé studijní techniky, tipy jak zvládat stres při studiu a jak se z žádné zkoušky nezbláznit.  

Studentům nabízíme různé typy kurzů – ať už celoroční prezenční kurz pořádaný na Malostranském gymnáziu v Praze, nebo on-line kurz dostupný i pro mimopražské studenty či zahraniční studenty. Pro studenty, kteří se pro časové vytížení nemohou pravidelně účastnit přednášek, mohou zvolit flexikurz, kde si naše lekce mohou pustit kdykoliv se jim to bude hodit. Do všech kurzů je zahrnut i přístup do speciálního studijního webového prostředí (tzv. studentská zóna), kde si studenti mohou on-line trénovat modelové otázky, nabrat motivaci ke studiu a přečíst si zajímavé články nebo shlédnout rozhovory se zajímavými osobnostmi z medicínského prostředí.  Přístup k trenažéru lze zakoupit i samostatně, stejně tak i samotnou přípravu k pohovorům.

Více o jednotlivých kurzech najdeš zde: https://mediktop.cz/obchod/

Jak byli spokojení naši absolventi a jak uspěli u přijímaček můžeš zjistit zde: https://mediktop.cz/recenze/rozhovory-s-absolventy-nasich-kurzu/

A taky zde: https://mediktop.cz/recenze/

Jsme rádi, že Tě můžeme provázet přípravou na přijímačky zrovna my. Uděláme maximum, aby se to povedlo! 🙂